Miasteczko Rowerowe - Nowy Sącz - Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolska - Miasteczkorowerowe.pl - pizza imprezy restauracje grill karczma wynajem sali Nowy Sącz rekreacyjne okolicznościowe wesela chrzciny stypy studniówki

Miasteczko Rowerowe - Nowy Sącz

Oferta

Miasteczko Rowerowe Nowy Sącz


Historia Miasteczka Rowerowego sięga odległych lat 70-tych XX wieku, kiedy to funkcjonowały jedynie asfaltowe alejki i trawniki dla spacerowiczów.


W roku 2001 dzięki staraniom Jerzego Leszczyńskiego i Marka Kądzielawa, powstała spółka LESKO, od tamtej pory nierozerwalnie związanej z terenem nad Kamienicą. Dzięki pomocy ówczesnych władz miejskich oraz dotacji z PZU powstała imitacja ruchu drogowego, z rondami, znakami drogowymi itp. Tego samego roku powstała pierwsza baza gastronomiczna, plac zabaw dla dzieci, w końcu - pierwsze w Nowym Sączu boisko do piłki plażowej. Zawieszono kosz do koszykówki, zbudowano scenę do występów pod gołym niebem. Sądeczanie szybko docenili inicjatywę i pokochali to miejsce, które z miesiąca na miesiąc miało im do zaoferowania coraz więcej.


Pizza Nowy Sącz


Dziś, mające miejsce na miasteczku wydarzenia na stałe wpisały się już do kalendarza imprez, organizowanych dla mieszkańców grodu nad Kamienicą i Dunajcem. Pizza Nowy Sącz. 3 maja - festyn rowerowy, 23 czerwca - Noc Świętojańska, 15 sierpnia - Piknik Country, wrześniowe Mistrzostwa Nowego Sącza w grillowaniu i - również wrześniowy - festyn ph. “Buduj z Ramexem“, podczas którego prezentują się najlepsze formy budowlane w kraju, wreszcie początek i finał “Bezpiecznych wakacji“, organizowanych wspólnie z Policją i Urzędem Miasta.


Widowiska sportowe Nowy Sacz


W kwietniu 2005 roku przystąpiono do budowy wiaty gastronomicznej wraz z kominkiem, który ogrzewać ma gości w chłodne jesienne i zimowe wieczory. Powstała restauracja ze smakowitą kuchnią oraz szeregiem innych atrakcji, takich jak: projektor i wielkim ekranem, na którym klienci mogą oglądać widowiska sportowe,
piątkowe i sobotnie - potańcówki i wieczory karaoke,

prywatne, zamknięte imprezy - integracyjne dla firm i instytucji, urodzinowe, a nawet komunie i chrzty dla osób prywatnych,

przestronny parking dla gości.


Karczma Nowy Sącz


Zapraszamy do stylowej i pięknie wykończonej Karczmy w Nowym Sączu. Znajdą tutaj Państwo miłą i ciepłą atmosferę oraz smaczne i zdrowe jedzenie.


Restauracja Nowy Sącz


Oprócz stałego menu oferujemy Państwu dania specjalne  na zamówienie. Restauracja Nowy Sącz. Zapraszamy do zapoznania się z menu, gdzie znajdą Państwo całą naszą ofertę.


Imprezy okolicznościowe Nowy Sącz


Organizowanie imprez okolicznościowych, zamkniętych (Wesela, Studniówki, Chrzciny, Stypy, komunie itp.) Wynajem sali w Karczmie wraz ze sprzętem multimedialnym (rzutnik, nagłośnienie, duży ekran 2mx3m), do prowadzenia różnego rodzaju szkoleń, konferencji i prezentacji.


Imprezy integracyjne Nowy Sącz


Imprezy integracyjne dla pracowników firm i różnego rodzaju instytucji, Organizacja “karaoke“ i wieczorków tanecznych dla klientów indywidualnych, Organizację targów, wystaw, pokazów i koncertów (posiadamy infrastrukturę do tego rodzaju imprez).


Organizowanie imprez plenerowych


Organizowanie imprez plenerowych (ognisk, grillowania, potańcówek “pod gołym niebem“) wraz z zespołem grającym,


Telebim Nowy Sącz


Wyświetlanie widowisk sportowych na dużym telebimie (2mx3m).


 


Wesela Nowy Sącz


Organizujesz wesele i zapewne masz wiele pytań. Wesela Nowy Sącz. Jaką salę wybrać? Jakie menu, alkohole, wystrój sali... a to dopiero początek ustaleń. Proponujemy kompleksowe rozwiązanie tych wszystkich problemów - Karczma w Nowym Sączu przygotuje całe przyjęcie weselne za Ciebie.


Organizacja wesel Nowy Sącz


Dzięki wielu lat doświadczeń, gwarantujemy sprawne przygotowanie Twojego wesela. Organizacja wesel Nowy Sącz. Nasza Karczma oferuje salę na weselne tańce i zabawę, kuchnia - działająca na co dzień sprosta każdemu zamówieniu, a bogato wyposażony bar - dostarczy niezbędne trunki. Lokal posiada duży parking, który z pewnością pomieści wszystkich gości. Skontaktuj się z nami i sprawdź co jeszcze na Ciebie czeka.


Studniówki Nowy Sącz


Do matury pozostało niewiele ponad 100 dni, warto więc zabawić się na całego podczas Balu Studniówkowego. Studniówki Nowy Sącz. Karczma Miasteczko Rowerowe zaprasza do organizacji tego wyjątkowego dnia w swoim lokalu w Nowym Sączu. Posiadamy doświadczenie w organizacji studniówek, które są pamiętane jeszcze przez wiele lat.


Organizacja studniówek


Dysponujemy dużą salą, idealną na tańce studniówkowe, bogato zaopatrzony bar oraz kuchnia - zapewnią dania na najwyższym poziomie. Organizacja studniówek w Nowym Sączu. Jeśli studniówka w Nowym Sączu to tylko w Miasteczku Rowerowym. Zadzwoń do nas i sprwadź aktualną ofertę!


Chrzciny Nowy Sącz


Chrzest to najpiękniejsze wydarzenie w życiu każdego chrześcijanina. Chrzciny Nowy Sącz. Uroczystość z nim związana jest okazją do wspólnego rodzinnego spotkania i “zaprezentowania“ dziecka krewnym i znajomym. Aby wszystko przebiegło jak należy sprawę organizacji przyjęcia najlepiej powierzyć w ręce osób z doświad

O firmie
Certyfikaty
Usługi
Produkty
Lokalizacja
 
Firma: Miasteczko Rowerowe - Nowy Sącz
Adres: 33-300 Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna 26
woj.: małopolskie
pow.: Nowy Sącz
Telefon: 0 +48 18 547 30 00
0 +48 601 805 280
Fax: +48 18 443 88 88
Email: biuro@miasteczkorowerowe.pl
WWW: www.miasteczkorowerowe.pl

Miasteczko Rowerowe - Nowy Sącz - Nowy Sącz, Nowy Sącz , małopolska

Miasteczkorowerowe.pl - pizza imprezy restauracje grill karczma wynajem sali Nowy Sącz rekreacyjne okolicznościowe wesela chrzciny stypy studniówki

Hotele, noclegi » Domy weselne » Sale konferencyjne | Kultura, sztuka, rozrywka » Organizacja imprez i uroczystości » Imprezy integracyjne » Kompleksowa organizacja imprez » Komunie, chrzciny » Konferencje i szkolenia » Restauracje | Sport, turystyka » Ośrodki sportu i rekreacji